| Vasea1234 a întrebat:

Vreau sa-mi deschid server de C.S. 1.6
Cum pot sa bag plugin-uri la server?
plugin=chestii gen parasuta, double-jump
Va rog sa ma ajutati foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Simple929292 a răspuns:

Descarci un plugin, si o sa ai doua fisiere:. amxx si .sma.Fisierul nume.amxx se pune in cstrike/addons/amxmodx/plugins.Fisierul nume.sma se pune in cstrike/addons/amxmodx/scripting.In fisierul plugins care il gasiti in cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins se adauga nume.amxx.Dupa care dai un restart la server si schimi mapa.

3 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Nu merita sa iti deschizi mai bine Iti cumperi Counter Strike Globas Ofensive!

| Legendarul90 a răspuns:

Uite poti descarca de aici pluginuri http://www.oldcs.ro/forum/pluginuri-cs-f19.html

| ZAXELS a răspuns:

Si cum il activezi?