| Eu_3237 a întrebat:

Bună şi paşte fericit! ce jocuri să mai instalez înafară de Gta San Andreas, metin 2, gta vice city. Vă rog ajutaţi-mă

Răspuns Câştigător
| VladsBoss99 a răspuns:

Mafia2; Test Drive; Call of Duty; Halo; Need for Speed; Assassin Creed, Raw ultimate impact; Good of war; Star Wars; World of Warcraft; Counter Strike; GTA 4; Age of Empires; NBA; Fifa; Uefa euro champions league (are grafica super); Sven; StrongHold; X-Men Origins; Cryssis; Neghbours of Hell. Fundita?

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Intra pe http://unlimitedgamersspot.blogspot.com si vezi acolo jocuri faine+ daca te uiti la Games Source vei gasi cu siguranta cate jocuri vrei...

| soryna_9188 a răspuns:

Alex gordon

| Eu_3237 explică:

Toti mi-ati dat raspunsuri bune, dar VladsBoss99 a dat cele mai multe jocuri.