| andrei_4397 a întrebat:

Sims medieval merita juca? Eu cred ca e o porcarie de joc pentru ca nu pot sa controlez numa pe rege nici cand te casatoresti nu poti! Voi ce parere aveti? Merita?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Eu tot asa cred...e o prostie, mai bine joci versia originala sau seasons sau pets

1 răspuns:
| djandry a răspuns:

...mie nu mi merge sa salvez.de fiecare data cand pornesc jocul e ca la inceput.stie careva care-i problema. e ok jocul daca vrei sa faci si altceva decat sims normal