| alex1343 a întrebat:

stie cineva ceva jocuri cu razboi antic sau ceva de genul call of duty ori ceva de construit?

Răspuns Câştigător
| GMVBOSS a răspuns:

De contruit iti recomand minecraft, chiar daca are grafica naspa. Gen call of duty indarca seriiledelta force sau red orchestra 1&2, sa nu uitam de sniper:art of victory care, sincer sa fiu, imi place mai mult.

3 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

Seria Medal of Honor sau Battlefield ( Cateva din ele happy )

| Gnicu a răspuns:

Team fortress 2, Counter strike source, Metro 2033, Brink, Killzone, Battlefield bad company 2

| alex1343 explică:

Merci mult