| BYU_5211 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa downloadez jocuri pentru tel. (LG KP500)? funda:X

Răspuns Câştigător
| Ionuţică a răspuns:

Salut! http://www.emobil.ro/jocuri/.Succes

2 răspunsuri:
| sSinGLe a răspuns:

Buna... jocuri nu cred ca sunt pentru LG am avut si eu si nu am gasit deloc nici teme; d totusi incearca pe la Orange sau de unde l-ai cumparat daca nu gasesti folosestel pentru net mesaje vorbit big grin happy din cauza ca nu mergeau jocurile mi-am luat un Nokia c3 si sunt foarte multumit big grin tine bateria si 4 saptamani fara sa il folosesc si 2 in uzwinking fundita? Succes

| BYU_5211 explică:

Eu am LG kp500 de mult am avut roz, negru si acum din august am gri... pe cel negru am avut o multime de jocuri cumparate. insa acum as fi vrut sa le descarc de pe ceva site. Am si gasit, merg dar imi zice ca are nevoie de internet si nu as fi vrut ca tot timpul cand intru in jocuri sa imi trebuiasca si internetul...