| andreea55648 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri faine pe computer?

3 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Daca ne spui si ce memorie totala ai la pc sau laptop, ce windows folosesti si pe cat biti

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Daca vrei jocuri faine uite aici gta v, gta 4, counter strike source, gta san andreas, call of duty, cauta pe Youtube aceste jocuri si vezi daca iti va placea, daca nu ne-ai spus ce memorie ai la pc

| Seijūrō a răspuns:

Sall
Pai sunt mii si milioane de jocuri doar daca scrii jocuri pe google primesti mii de rezultate..Acum raspuns la intrebarea ta
De ce nu arunci un ochi pe steam sunt multe jocuri gratis sau de cumparta + ce te poti juca unele dintre ele cu prieteni.