| LovexD a întrebat:

BunahappyStiti care e castigatorul de la Hannah Montana Style?

7 răspunsuri:
| YoyoOoOo a răspuns:

Asta caut si eu din 7 martie si nu gasesc laughing

| YoyoOoOo a răspuns:

Uite aici castigatorii
Frate dar nu e corect, zi si tu, se compara astea:
http://www.disney.ro/DisneyChannel/competitions/hm_style/index.html
cu asta?
http://disney.co.za/DisneyChannel/competitions/hm_style/stage2/
Doamne ce idioti astia care au ales. Nu stiu nici macar ce e design.ul daca au putut sa aleaga tampeniile astea!

| YoyoOoOo a răspuns:

Nici eu.

| YoyoOoOo a răspuns:

Http://www.disney.ro/DisneyChannel/competitions/hm_style/

uite aici care au fost castigatorii`
Funda;;)?

| Florinaa14 a răspuns:

Din Romania a castigat Karina -Brasov iar din Bulgaria a castigat Silvia :X:X

| Bianca_2202 a răspuns:

Buna.sincera sa fiu.nu s-au ales corect adica nu ati vazut la aia.roz si cu rosu sa se asortezewhistling.ce mai design.asta este.dar mie nu imi place deloc ce sa ales

| Bianca_2202 a răspuns:

Si mai ales nu am vazut-o niciodata pe "Hannah" sa poarte haine cu nimele ei