| คภﻮєlรฬєєt a întrebat:

Stiti cumva un site de unde pot downloada gratis hack-uri pentru metin2 empire, hack de yang sau exp? dau F-U-N-D-A!

1 răspuns:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Uite si eu am downloadat un hack si e cu o gramada de virusiiiiii...
am chemat de o 134 de ori reparatori de calculatoare acasa si nu a gasit nici unu sursa virusului si al cel 134 reparator a gasit sursa :hack de yang iti zic eu nu til downloada nici un hack dar daca doresti hakc de yang buzz me pe id : elamiha02@yahho.com si iti dau unu big grin dar daca se strica pc sa nu til pun sa til platesc big grintongue