| Biiba a întrebat:

Stiti un server de minecraft sa fie Hunger Games, si max players sa fie 20-25(de preferat si romanesc)...Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

IP : mcx.dubcraft.ro happy E f tare, are si HungerGames, are o groaza de warp-uri, e si hostat avem si forum calumea, playeri care isi vad de treaba lor, owner Quackman127 e ft de treaba, spawn-ul e fainut dar se va da wipe in cateva saptamani sunt sute de case happy Pa pa happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ene_Silvian_1998 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/