| DJMryo a întrebat:

stiu ca sun multe programe de marit viteza la download, navigat pe net, vizionat video pe youtube.Voi ce programe credeti ca sunt cele mai bune? cepograme folositi? m-ar interesa mai mult cele pentru marit vieza de download.

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Bună. Întradevăr există progame care îți "măresc" viteza. Dar asta nu înseamnă că și funcționează (Chiar dacă apare că funcționează).
Singura modalitate prin ați mări viteza de internet este să cumperi internet mai bun de la provider-ul tău de internet sau să schimbi provider-ul.

| spaghetty a răspuns:

Nu exista.cine ti-a spus ca exista? Cel mai simplu e sa inchizi tot ce foloseste NET.