| paniniioni a întrebat:

Sunt Claudia si am 13 ani. Mi-am facut cont pe transformice de jumatate de an si m-a nazarit ieri sa ii pacalesc pe unii sa imi dea coduri de capsuni( ma saturasem de profilul meu si chiar vroiam o culoare alba) si tocmai atunci am primit ban de 360 de ore cu motiv phishing. Am incercat sa ma conectez pe celalalt cont al meu si mi-a aratat acelasi lucru cu ban. Am incercat sa fac alt cont acelasi lucru. Am incercat sa joc ca musafir si mi-a aratat conexiune la server s-a intrerupt. Am incercat si pe celalalt calculator si aceeasi poveste. Ce sa fac? Ca nu pot sa ma mai joc de loc. Chiar daca ar fi sa pierd contul pe ban imi fac unul nou dar nu ma lasa de loc sa ma joc. Am mai citit ceva cu ban pe ip sau pe cont. Cum.imi dau seama daca e vreunul din ele? Va rog ajutati-ma. Promit ca nu mai pacalesc pe nimeni! Dau funda. Urgent raspundeti plz!

Răspuns Câştigător
| Clau_Andrei_1989 a răspuns:

Din ce ai zis tu se pare ca ai ban pe ip big grin iti dai seama ca toate conturile is banate si nu doar unu. Ca sa iti dai seama de asta e simplu, nimeni nu stie ca tu ai mai multe conturi + nu are cum sa dea ban daca nu este playerul online big grin asa ca este ban pe ip happy