| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
Sunt noua pe LadyPopular si nu stiu ce ar trebui. sa fac sad Imi trebuie. multi bani :-s
Sunt incepatoare straight face
Va rogg puppy dog eyes cine ma ajuta si pe mine sa invat big grin?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Http://www.ladypopular.ro/
Dai la Turul jocului şi vezi ce ai de făcut.
Baftă!

1 răspuns:
| Elee a răspuns:

Ooo...Lady popular straight face am jucat e simpluwinking trebuie sa-ti hranesti fata de la piata, faci bani din jocuri iti cauti iubit ( mergi la oras si la disco si dai cauta iubit ) el iti da bani si punctewinking te mai uiti si`n tur happy daca vrei putin mai detaliat scrie aici. funda?