| FunkyBaby a întrebat:

tocmai am instalat cs 1.6 lant final si am intrat in joc si cand sa joc se misca ala greu(daca dau sa se duca in stanga ramane blocat pe stanga si nu mai pot sa il duc spre dreapta sau in alte directii)e de la setari? ce trebuie sa fac? plz help!

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Apasa butonul ` sau ~ ( adica consola)
si scrie acolo :
rate 25000 (apesi enter)
cl_rate 9999 (apesi enter)
apoi du-te in OPTIONS -> KEYBOARD -> DEFAULT SETTINGS -> OK
funda?

| KIRK a răspuns:

In functie de performanta calculatorului; poate sa fie din cauza rezolutiei.intra in setari si schimba rezolutia.[in setarile video]

| Khannn a răspuns:

Da-mi un id de mess si iti voi da un steam, sunt jucator de counter strike din 2001 si joc in esl gaming Id de mess pentru ati da steam