| NarcisuTZZUl a întrebat:

Bună TPU!
Aș vrea să joc și eu ceva jocuri mmo sau shooter.
Știți voi jocuri mmo românești și mai noi nu 4Story sau Metin2.
Sau ceva joc shooter cu level sau ceva de genu unde pe parcurs să-ți cumperi componente la armă, de exemplu: eu am o armă normala m4a1,iar în timp să cumpăr sau pe nivel ce avansez sa o upgradez sau să-i pun componente mai bune,lunetă,amortizor, chestii d-astea.

Fundă+Vot la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai daca ai calculator bun poti sa incerci planetside 2, e free to play, e mmo si e shooter. Dar cica ai nevoie de un calculator destul de bun, gen i3, placa video gtx 650 min.

| Mafiotu007 a răspuns:

Este un joc, nu e romanesc, e super si a luat jocul anului 2012 parca.Zic sa incerci Far Cry 3.Deci esti cu prietenii tai si te prinde unu de asta periculos, scapi si trebuie sa iti salvezi prietenii pe rand si dupa sa ii omori pe aia care ti-o facut asta.E un fel de shooter, poti sa faci orice in el. Uita-te la un gameplay pe youtube si da-ti cu parerea.

Daca vrei un joc gen 4story sau metin2 acela ar fi cabal.Altele nu prea stiu.Succes!