| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU aș vrea să știu daca se pot găsi în România următoarele magazine:Target,Walmart,ToyRus,Safeway, Giant Eagle. Dacă unu din ele se află în România va rog să îmi spuneți unde îl găsesc.Eu joc un joc Animal jam poate majoritatea îl știu și aș dori să devin membru dar am nevoie de un card unde îl pot cumpăra de la acele magazine dacă voi ați găsit alt undeva carduri de membru va rog să îmi spuneți de unde. Dau fundiță.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acele magazine nu exista in Romania. Sunt unele asemanatoare ca nume dar se ocupa cu altceva: mancaruri, bauturi alcoolice, etc. Din pacate n-am vazut nicaieri unde sa poti cumpara card membru joc. Sau te-ai referit la card de cumparaturi al unui magazin?

| Florian000 a răspuns:

Nu exista in Romania.