| letniu11 a întrebat:

Buna TPU(aceasta este o intrebare pentru cei cu xbox 360). Astazi mi.am bagat assasssins creed 3 ttokw the infamy (STITI CA E DLC). Problema e ca cand intru pe el imi apare o chestie cu title upadate si am sters title upadate 1234 si l-am lasat pe 5.Acum cand intru imi apare in meniu the tyrany of king washington si tot nu imi merge.Imi trebuie xbox live pentru al juca? Multumesc anticipat si fundahappySi imi pare rau pentru categorie nu gaseam xbox 360.

1 răspuns:
| DEADON a răspuns:

Nu iti trebuie xbox live. E chestia ca ai sters o chestie importanta a jocului. Eu zic sa-l reinstalezi. Il lasi sa se instaleze, trebuie sa ai rabdare. Asa a facut si la mine happy Sper ca ti-am fost de folos.