| Seghet_Alex_1994 a întrebat:

aceasta intrebare e adresata jucatorilor de Barn Buddy! As dori sa stiu si eu de ce nu imi mai da misiuni pentru animale gen (urs, leu, camila) mi-a dat doar ce'a cu calul, am completat'o si apoi nimic.

Răspuns Câştigător
| MaXImILiAn32 a răspuns:

Dupa ce faci misiunea cu calu nu iti mai da alta misiune asa mi s-a intamplat si mie si la niste prieteni

1 răspuns:
| MaXImILiAn32 a răspuns:

Nu iti mai da nici-o misiuni dupa ce faci misiunea cu calu asa mi s-a intamplat si mie si la niste prieteni