| rateu a întrebat:

Acum cateva zile eu si cu niste prieteni de ai mei ne-am apucat de un canal pe youtube si facem tot felul de videouri cu minecraft facem un Let's Play Minecraft si suntem la inceput avem vreo 2 videoclipuri puse.Si cum am putea sa ajungem "faimosi" adica sa avem mai multe visualizari..ca avem de abia vreo 30 de visualizari.

3 răspunsuri:
| CosminAndrey a răspuns:

Iti faci publicitate la canal. Pe facebook, pe mess, pe forumuri.
Daca la 2 videoclipuri ai "abia" 30 de vizualizari. esti bun frate happy. Toti au inceput asa : IHatePink, CasperFP, bobospider. si mai multi happy.

| rotwath123 a răspuns:

Imi dai si mie numele chanalului si sa deveniti faimosi:
1. facetiva pagina de facebook (te pot ajuta eu)
2. puneti multe videouri

| rateu explică (pentru rotwath123):

Http://www.youtube.com/channel/UCgT8AMSq8J1MNokk5qY1__A?feature= asta e canalul nostru daca ne poti ajuta cu cv te rugam