| xDanyxDany a întrebat:

am auzit ca se pot transfera iteme de pe un metin pe altul, eu as vrea sa transfer de pe metin2 Sony pe metin2 imperial dar intrebarea mea este, se poate?

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Metinele cele 2 au baze de date diferite, deci nu poti transfera iteme.Iti dai seama ca asa mergeam pe Hammer, luam niste iteme si le transferam pe RO si faceam un profit IMENS.Cel mult poti face schimb cu alti playeri dar e mare sansa sa fii pacalit.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cine te-a pacalit in legatura cu transferul de iteme? Nu merge, prietene, cel mai probabil respectivul incerca sa te pacaleasca sunt fel si fel de metode noi aparute pentru a fura itemele de pe jocuri!

| StalkerSoul a răspuns:

Nu poti decat sa faci schimb cu un alt player, totusi nu incerca iti iei teapa foarte usor.