| Bichi a întrebat:

Buna TPU.Am descarcat si eu san andreas multyplayer si nu merge. Daca bag servare si dau conect intra in joc zice ca se conecteaza si dupa aia zice ceva de servar si se repete da nu merge. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| MareleD a răspuns:

Trebuie sa ai Gta San Andreas original, sau macar piratat original si nu real v2, v3 etc. pur si simplu Gta San Andreas normal.
Am patit exact la fel, exact acelasi lucru!
Succes! 1

| FlashGun a răspuns:

Poate ca ai o versine de samp mai veche si nu merge sa te conectezi la servere ia noua versine 0.3e de pe www.sa-mp.com