| DooMySc a întrebat:

Am facut un server de Minecraft cu bukkit si am creat un executabil start.bat dar cand intru in el imi zice "Unable to acces jarfile Craftbukkit. jar Press any key to continue" si cand apas orice tasta se inchide. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| llust a răspuns:

Daca tin bine minte, cand downloadezi jar file-ul pentru server are denumirea de "craftbukkit". Incearca sa il redenumesti in "bukkit". Eu cel putin, pe vremea cand aveam server, asa am facut, si mi-a mers. happy