| JohnArthur a întrebat:

Am gasit un site care da yang si monede dragon la metin2 ro gratis!
Nu stiu daca e adevarat deci de asta va cer parerea!
La yang nu a facut video dar la monede dragon da a facut video si arata ca merge...
Situl e : http://yanghack.yolasite.com/
Video : http://yanghack.yolasite.com/hack-video. php

Astept pareri!

15 răspunsuri:
| yiulius a răspuns:

Sigur nu iti da nimeni ceva gratis sunt ceva chestii la mijloc deci nu cred ca cei de la metin ar sta cu mainile in nas daca ar exista asa ceva ca ei de pe urma monedelor alora traiesc (in mare parte) si chiar daca ar fi adevarat desi sunt ferm convins ca nu si siteul acela e adevarat si face ce zici ca face e wreun hack ceva si siguri te vor prinde baietii GM sau cum ii mai cheama s[er ca am ajutat

| ionutzz2590 a răspuns:

NUUUU E UN VIRUS eu l-am descarcat si mi-a intrat in pc nu m-a lasat sa deschid nici un program tot scria not a valid win32 apllication noroc ca am avut un program neafectat care am intrat pe internet si am descarcat ceva care m-a scapat de virusi.

| ionutzz2590 a răspuns:

E un virus nul descarca eu am patit-o deja da mam scapat de ei

| IAliveInHell a răspuns:

Merge am vazut pe youtube pe siteul asta si au incercat mai multi si a mers...baftawinking

| Corino a răspuns:

Probabil ca merge il incerk si eu acum

| ToxiCDeatH12 a răspuns:

Http://mdsiyangmetin2ro.yolasite.com/
mie asta mi-a mers. Succes.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Zares a răspuns:

Toate siturile astea sunt de ciordit conturile..singuru de a mers vreodata a fost acest brute force pentr-u metin http://speedy.sh/aqttR/Metin2-MD-super-hack.rar

Care trebuia cumparat cu 15$ ..eu nu mai joc de mult metin asa ca nu stiu sigur daca mai functioneaza.Dar era limitat la 250 de MD. am postat mai sus un link de download in caz ca inca functioneaa.

| Andrei_Alin_1998 a răspuns:

Cel mai tare site cu monezi gratis in 10 min! monedemt2.ucoz.ro

| PatratRotund a răspuns:

Http://cms.yangmetin2-ro.webnode.ro/
Incearca siteul asta este eficient!
Multi playeri s-au imbogatit deja!

| Serban_Danny_1998 a răspuns:

Man da-mi add first. danny vreau sa vorbim ceva.

| ggb84 a răspuns:

Nu e bun e key loger asta merge acum a inceputu eventul
http://point-shop.yolasite.com/