| cosminprepelita a întrebat:

am inceput sa joc clash of clans, aveam lvl 45 si mergea cam greu asa ca lam reinstalat, nu eram conectat cu google+, si miam pierdut contul, cum il pot recupera?

Răspuns Câştigător
| Paul2711 a răspuns:

Salut. Ai o singura sansa sa il recuperezi, cu bunavointa celor de la SUPERCELL. Va trebui sa le trimiti un mesaj(il poti trimite din sectiunea help&suport din joc) in care sa le spui problema pe care o ai, sa le mentionezi exact numele satului pe care il ai, numele clanului din care faci parte, levelul Town Hall'ului si levelul tau(45) si roaga'i sa iti conecteze satul cu contul pe care o sa ti'l faci. Nu o sa iti raspunda imediat, dureaza cam 24 de ore.Clash On

2 răspunsuri:
| Archip_Adrian_1973 a răspuns:

Si eu am pierdut contul la clash of clans, dar nu gasesc sectiunea help&suport in joc.