| Bibiuca a întrebat:

Buna TPU...am inceput sa joc sims 2 de putina vreme... vreau sa stiu daca se pot darama anumiti pereti in casa,, de exemplu pentru a uni 2 camere, sa le faci mai mici sau sa le demolezi de tot. Va rog mult ajutati-ma. Dau funda + vot!batting eyelashes

1 răspuns:
| tu8dor8 a răspuns:

Daca n-ai reusit, te ajut eu. Da click pe simbolul cu cele doua unelte. Iti vor aparea alte simboluri, de exemplu un colt de perete, o usa si un geam, etc. Selectezi peretii, dand un click pe simbolul lor. Daca vrei sa-i demolezi tine apasat mouse-ul, trage-l de-a lungul peretelui pe care vrei sa-l inlaturi si in acelasi timp tine apasata tasta Ctrl. Succes!