| Miroiu_Alexandra_1990 a întrebat:

Am incercat sa instalez ceva si cum s-a incarcat mi-a aparut asta: LoadLibrary FAILED to load ieframe.dll. Cum sa fac sa duc la capat instalarea?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Probabil că kitul de instalare pe care îl folosești este corupt(lipesc fișiere sau sunt modificate până nu mai sunt valide). Îți recomand să iei programul/jocul pe care voiai să-l instalezi de altundeva(de pe alt site). De regulă, poți încerca mult și bine dacă pachetul nu este bun. Succes!