| zany99 a întrebat:

Am instalat gta IV (si rockstar games social club), mi-am facut cont online, am luat razor patch de pe net si cand vreau sa intru (rockster games social >club--PLAY ) zice SecuLauncher : failed to start aplication. [2000] Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Kavinski a răspuns:

Nu mai stiu exact ce trebuia, dar da cata o eroare diferita tot timpul laughing) eu l-am instalat de 4 ori si doar odata a mers fara probleme. Cont nu trebuie sa ai, insa la intrare sa te loghezi offline. Probabil crackul e de vina (cu astea ma chinuiam eu)...din cate stiu pentru retail version (v1.0.0.0) era un crack de vreo 100 de mega, din pacate nu-l mai gasesc

| Paulicamm a răspuns:

Un lucru stiu sigur.La IV iti trebuie la conturi de te spargi.Un coleg il are ORIGINAL si ii da serial invalid.

| Și_Atăt_George_1996 a răspuns:

Am împrumutat GTA IV de la un coleg si eu i-am dat un gamepad in schimb (dar nu de tot) si la cd avea serialul, si cele 3 episoade si cand scriam serialul zicea ca nu este valid.