| AndreYStaR a întrebat:

Am jucat ceva vreme pe minecraft pe survival si vreau sa-mi reinstalez window-sul si as vrea sa imi salvez cumva mapa cu tot ce am pe ea! Cum sa fac?

1 răspuns:
| denis223 a răspuns:

Fa o copie de.minecraft si salveazo in alta partitie. Dupa aceea reinstalezi minecraftul si bagi folderul saves in. minecraft care il ai acum instalat. Daca nu stii unde e ori cauta la search la start %appdata% ori intra in run si scrie %appdata%. Bafta la jucat.