| BestNoLimit a întrebat:

Am minecraft 1.2.5 si m-am cam plictisit de el asa ca am decis sa imi pun niste moduri, am gasit un mod care imi place si anume deshidratation mod, am instalat modloader modloadermp am sters metainf dupa ce am pus si modul in jar sau folderul mods, imi da o eroare dupa ce dispare imaginea cu mojang, nu stiu ce sa fac am incercat mai multe moduri si la toate mi-a facut asa, doar herobrine mod shadows mod si smart moving miau mers, va rog care ma poate ajuta funda!

1 răspuns:
| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Modurile tra sa fie pe versiuna 1.2.5 eu asi zice sa baci teture pack anloc de moduri ca e mai usor sincer!