| 4L3XaNdrUtZzZ a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutoru vostru! Deci WWe smack down vs raw 2011 se poate face sa functioneze pe pc cu un program pcsx deci cine poate sa imi bage id alexandrutz_samp2011@yahoo.com si sa ma ajute cu jocu dau funda...stiu ca e cam mult dar va rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Nu te ajuta daca piratezi daca vrei sa mearga bine cel mai bine ar fi sa iti cumperi un ps 2 /ps 3 sau orice altceva si sa cumperi un joc din magazin sunt cele mai rezistente si cele mai bunehappy