| Ada04 a întrebat:

Am o consola wii modata, care ruleaza doar jocuri de pe stick, card de memorie sau HDD. De craciun as dori sa achizitionez un set balance board+jocul wii fit(am vazut ca nu se vinde balance board-ul separat). Va functiona balance board-ul pe consola modata? DVD-ul cu jocul nu il voi folosi, pentru ca consola mea nu ruleaza jocuri originale(am de gand sa iau toate jocurile pentru balance board si sa le rulez de pe HDD). Multumesc anticipat

1 răspuns:
| MeMe123 a răspuns:

Da va functiona cu consola modata....nu stiu daca ruleaza jocuri de pe stic nu am incercat niciodata...dar in rest de pe card merge