| racc a întrebat:

Cu ce pret se poate vinde un pachet ca acesta : Consola Wii modata (la cutie) + 10 jocuri originale (cu carcasa si manual fiecare) + 3 telecomenzi (2 nunchuck + 1 controller clasic la cutie) + un controller de gamecube + sd card + un balance board (la cutie). Care ar fi un pret de vanzare SH?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te in okazii si acolo faci o comparatie de preturi care o aplici la consola ta, dar nu poti baga anunt gratuit pentru ca iti cer un €-cent.

| Dani21Dany a răspuns:

Consola fiind utilizata ar costa 5-600 lei
Cele 10 jocuri sunt destul de scumpe deci poate scoti 500lei (sunt ff scumpe dupa parerea mea) 3 telecomenzi cam 50lei restul nu stiu

| racc explică (pentru Dani21Dany):

Un pret la tot pachetul care ar fi? Multumesc!

| Dani21Dany a răspuns (pentru racc):

Nu stiu exact nici cat spatiu are SD card sau daca are ceva in el si balance board nici nu stiu ce e aialaughing dar zic caai scoate cam 800 lei (fara jocuri) si cu jocuri cam 1400 1500 lei cred