| IonutzzaRalucutzza33 a întrebat:

am o imprimanta PIXMA as vrea sa imi trag la ea o poza de pe calculator cu o pisicuta, deci poza din calculator as vrea sa mi-o trag pe foaie. Astept raspunsuriii :* Multumesc...a da si fundawinking.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce ai deschis poza da-i click dreapta>print si urmeaza pasii aceea, in functie de cat de mare vrei sa iasa poza. (Asta include sa ai driverul de la imprimanta instalat si imprimanta bagata in priza si legata la pc prin usb/wireless). O sa-ti apara dupa print ceva asa si gata: http://www.youtube.com/watch?v=0hZC9-MA8QA