| YouDie a întrebat:

Am o intrebare celor care joaca Aion: Sunt multi romani? Astept si cateva informatii despre joc, vreau sa ma apuc de el laughing.

Răspuns Câştigător
| Glimoire a răspuns:

Depinde,daca te duci pe N.A., da. Poti gasi o legiune.Eu joc acolo de mult si pot spune ca sunt multi oameni de treaba, chiar daca sunt si din alte tari.Despre joc pot spune ca este unul foarte bun, iar cand ajungi la lvl-ul max., nu te plictisesti.Dar vezi sa nu ajungi pe gameforge...acolo treaba e mai nasoala, esti limitat(a) la anumite lucruri... Daca vrei sa te apuci, intra pe North America.

| YouDie explică (pentru Glimoire):

Oare de unde l-as putea descarca?

1 răspuns: