| 007IceZone a întrebat:

Am o intrebare daca ma puteti ajuta.Internetul meu este de la cliknet si am un router Huawei hg655b desi in ultimul timp merge foarte greu sper sa ma ajutati, DLS care trebuie sa steie in todeauna pornit se stinge dintr-o data si se ia desigur si netu nu stiu ce sa-i fac ca merge 1 min netu se stinge dls iar se aprinde iar se stinge ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

Asta se intampla din cauza liniei. Suna la clicknet (numarul il ai pe factura) si spune-le problema ta. Cel mai probabil o sa trebuiasca sa dai un numar de contact ca o sa trimita o echipa de teren. Spor!