| CAMIOANIEEE a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.De ce cand bag jocul transformers 2(apropo la cealalta intrebare la cum sa descarc jocul asta nu mearsa sa-l fac ca e pe parti asa ca am luat unul care imi merge dar se blocheaza la detaliile despre joc imi apare o eroare content change sau changes sau changet nu o pot citi ca nu pot pune jocul in bara si trebuie sa dau restart apropo jocul este din TPTB asa scrie nu trebuie instalat doar extras l-am extras cum trebuie)si se blocheaza nu pot juca deloc nici macar sa umblu in meniu(daca stiti ce este dau funda

Răspuns Câştigător
| TeoTudor a răspuns:

Am eu un raspuns pentru tine! Cele de pe TPTB nu au de adus nimic bun la tine in calculator! Bagami id de mess si iti voi da versiunea a jocului 100%functionabila, id de mess :teofilsarcea

1 răspuns:
| CAMIOANIEEE explică (pentru TeoTudor):

Mda,am deja alta versiune doar ca aia cand o instalez doar prima oara om pot porni a 2 oara aminlaughingk dar mai bine baga-l tu pe-al meu casian_69_sharm ca eu nu prea intur pe mess k?