| Xplane a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare despre Clash royal.Ce deek ar trebui sa fac cu cartile mele de joc?
Am cartile : rocket level 3, prince level 2, x-bow level 2, musketeer level 3, ballon level 1, skeleton armi level 1, inferno tower level 1, baby dragon level 1, skeleton level 1, spear goblins level 5, knight level 4, archers level 4, minions level 1, bomber level 4, cannon level 4, arrow level 5, valkyrie level 3, mini pekka level 2, hog rider level 2, fireball level 3, giant level 3, barbarians level 5, goblin hut level 3, bomb tower level 3 si barbarian hut level 2.

Contul meu este de level 5 si jumate, 2000 monezi, 6 gems, si sunt arena 4.

Vreau sa imi ziceti din cartile astea un deck foarte bun pentru aparare, dar si atack.Gen sa nu am probleme cand ma lupt cu el.Multumesc

2 răspunsuri:
| Anonim7766 a răspuns:

Ai niste carti foarte bune, si eu joc CR ( Clash Royale ), si sunt arena 4, si folosesc Rocket, Prince, x-bow (ideal, sa-l pui cat mai aproape de turn-uri), ballon, skarmy ( skeleton army), baby dragon, mini pekka, si bineinteles, HOG RIDER.

| Xplane explică:

Va rog vreau sfaturi de la cineva de arena 7 sau 8