| cFlorin a întrebat:

Buna TPU am o intrebare... joc niste jocuri :Crossfire si Crossfire Europe. Vreau sa va spun ca nu-mi merge mouse-ul ...adica merge dar cate putin trebuie sa insist sa apas tare in schimb click dreapta e ok e de vina mouse-ul? e uzat? sau e alceva? Nici in general nu functioneaza pre bine. Il am de 3ani. Daca nu stiti nu raspundeti!

Răspuns Câştigător
| peste2009 a răspuns:

Nu iti merge mouseul pentru ca ori este foarte uzat cum ai spus tu ori este facut de la setari sa se dea click foarte incet... sau din setarile jocului este facut SAU ai putina memorie RAM si merge greu...