| Gabrielela2003 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare..ma uit la un serial pe google,,Gray's Anatomy" am ajuns pana la sezonul 7, si de aici a inceput sa nu mi mai mearga subtritrarile in română, imi apare ceva despre Adblock...dar nu stiu cum sa fac sa mi mearga din nou, aveti vreo idee?

1 răspuns:
| User0987654321 a răspuns:

Salut, cel mai probabil este de la aplicatia/browserul pe care vizionaezi filmele, iti recomand altul, este gratis, nu trebuie descarcat nimic (este direct in browser), se numeste DIVX Filme Online (nu pot sa pun link, ca mi-l da jos TPU), eu o folosesc de cand ma stiu, daca o sa se "strice" subtritarile din nou, spune-mi, mai am inca 2, dar asta este cel mai bunhappy