| Fantomita a întrebat:

Buna TPU am o intrebare... mi-am luat world of warcraft lich king (piratat) si am o problema vreau sa joc pe SV eternal wow de fiecare data cand ma conectez imi spunce ca trebuie sa fac update la versiunea 4.0 daca fac update nu imi mai functioneaza serverul pentru ca este pentru v 3.3.5a pe care deja o am... ce ar trebui sa fac sa reinstalez windowsul?

2 răspunsuri:
| RObeRT_8698 a răspuns:

Te duci in folderu Data de unde e instalat jocu in enUS dai la Realmlist scrii set realmlist si bagi sv acolo si il pui ca notepad. Dupa fai update, ca tot o sa mearga apoi dai play.Iti recomand wow.freakz.ro e foarte frumos 95% romani sunt 2 sv rata buna!

| apocalypty a răspuns:

Deci incerca sa dechizi wow.exe, nu deschide Launcher.exe eu asa fac si merge