| MironAndrei1 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare : Nu stiti cum pot sa imi eliberez spatiul din laptop, am Windows 7 si vreau sa sterg tot ce am de pe laptop ca sa il vand... happy sper sa imi raspundeti daca stiti big grin
P.S. Scuze daca am ales categoria aiurea...

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Deci dai delete la tot ce ai in afara de windows si apoi mergi la recycle bin, click dreapta empty recicle bin si gata! Funda?

1 răspuns:
| Metals25 a răspuns:

Stergi tot in afara de windows(normal este in partitia C) si gata. Daca vrei sal vinzi fara windows intreaba-ma. funda?