| PascuDenisa a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare: Pe pc garage atunci cand imi comand un pc (prebuild) pot sa aleg sa-mi instaleze windows ul si driverele cei de acolo? Practic cand vine comanda sa aiba driverele si windows.ul deja instalate.
Daca le dau mesaj, fiindca am vazut ca poti da pe site oare o sa-mi raspunda?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"pot sa aleg sa-mi instaleze windows ul " - categorica, ăia vând și sofware deci dacă mai dai niște sute bune de lei, de ce nu?