| AlabalaAnonim a întrebat:

Stie careva un link pentru Windows XP SP2 (nimic inclus - original, neschimbat) dar sa aiba incluse driverele, adica sa instaleze driverele care le ai tu automat.

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Windows XP SP3 CLEAN – Curat, fara nimic inclus
http://www.byetsoft.com/......nclus.html

Pentru Driveri un singur program care iti preia si instaleaza toti driveri de pe net.

Driver Genius Pro Update Driver
http://www.byetsoft.com/......river.html

| NAMOLOS a răspuns:

DA, poti face si un astfel de lucru, iei sistemul de operare si incluzi in el ce drivere doresti, acest lucru il faci cu un program "nlite".

| sergiu2525 a răspuns:

Tu ceri 2 lucruri,in primul rand, un windows clean xp, fara erori etc,( caute ceva de genu: Windows.XP.SP3.32.Bits.CLEAN.MEAN ) si apoi ceri unul care sa aiba drivere incluse.Nu se poate 2 in 1, decat daca iei un xp mai `tunat`, incerca last xp, orice versiune.Baftawinking

| AlabalaAnonim explică (pentru sergiu2525):

Ziceam in sensul sa nu aiba bara de Vista sa fie de ala smecher nu stiu ce, vreau doar driverele sa le aiba incluse, am vazut windows XP cu drivers included dar din pacate nu mai am link si nici idee unde l-am vazut.