| muunnt a întrebat:

Am o "mare" problema la cs 1.6 Am intrat in cs,apoi pe server si vad ca grafica s-a schimbat,s-a facut foarte urata,arma e pe mana stanga(am incercat cl_righthand 1, cl_lefthand 0, am dat la graphics-right hand si alte prostii dar tot nu merge sa o schimb pe mana dreapta)Ce sa fac? Pana acum mergea totul perfect, nu aveam nici o problema dar astazi...Am reinstalat cs-u, dar degeaba...Va rog ajutati-ma dau FUNDA!

1 răspuns:
| ColciMickey a răspuns:

Fii atent. Aceasta problema am avut-o si eu. Pasul 1 : Intri in start-->search sau cum ai tu-->regedit.
Pasul 2 : Odata intrat in regedit cauti folderul HKEY_CURRENT_USER--> Software-->Si stergi folderul numit ''Valve''.
Pasul 3 : Dezinstalezi CS
Pasul 4 : Instalezi alt CS
Pasul 5 : Intri in cs --> optiuni --> video --> si la renderer trebuie sa fie OpenGL!
Cam atat.
Cred ca te-am ajutat. Eu asa am facut si a mers big grin