| automobile a întrebat:

Am o pagina pe facebook si acum vreau sa schimb numele,dar nu pot,nu stiu de ce nu ma lasa nici cum, ma puteti ajuta va rog? Mentionez ca am peste 350 de like-uri,si stiu cum se face, dar nu apare nicaieri nimic de schimbat numele!

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! Din moment ce ai atins 200 like-uri numele paginii nu mai poate fi schimbat. Imi pare rau, dar nu mai poti face nimic. Daca te-am ajutat, imi poti da un subscribe si un share : https://www.youtube.com/user/GreenEagl3