| EduardStufy a întrebat:

am o problema, am facut un server de SA:MP si l-am invitat pe un prieten sa joace alaturi de mine cu hamachi, a facut tot ce trebuie, dar cand sa bage ip-ul ii scria:
"(Retrieving info)"25.15.15.254:7777
Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Da, acela nu este un ip de hamachi bun, acolo te adauga el din aplicatia lui. Cele cu hamachi is posibil sa nu functioneze niciodata!

| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Hamachi nu mai este atât de bun, îți recomand să-ți faci un cont pe ultra-h, de unde poți lua host gratis de SA:MP, dar cu o limită de 20 de sloturi.