| BlueAdryano1993 a întrebat:

am o problema : cand dau sa descarc ceva se descarca putin ( cativa kb) timp in care scade viteza.Ea ajunge sub 10 kb si se blocheaza.Am windows xp, nu l-am reinstalat daca e nevoie de aceste informatii. Dau FUNDA
P.S. In ultimul timp am tot descarcat jocul bad piggies...

Răspuns Câştigător
| ClaudiuGeorge11 a răspuns:

Salut! Si mie mi s-a intamplat asa, este din cauza Windowsului(xp), daca vrei ca problema sa se rezolve, instaleaza alt Windows (ex:7),la fe cum am facut si eu. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| CrazyRabbIT a răspuns:

E simplu depinde de firma la care esti. Daca iti asigura viteza de descarcare constata. Gasete o firma de internet mai buna! Funda?