| AndreeaLALALA a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa intru pe metin2 nu ma lasa si imi scrie asa : " Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again." Va rog imi raspundeti daca stiti cum sa fac sa imi mearga metinu. sad

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Intră la ''Start'', apoi la căsuța ''Run', unde trebuie să scrii :''DXDIAG'', de aici: Display->Direct3D Acceleration->Apasa Enabled.

Restartează calculatorul și reinstalează jocul!

| Ascunsul123 a răspuns:

Nu e buna placa video iti trebuie alt calculatorhappy(cu 15-20 milioane iti poti face un pc bun si iti merg toate jocurile la grafici medium-high)