| Katoky a întrebat:

Deci cand vreau sa dau pe metin2 joaca acum imi apare ast: Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again ce sa fac ca sa imi mearga? FUNDA+VOT!

4 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Cred ca calculatorul tau e prea slab. dai click dreapta pe my computer si apoi properties si tot ce scrie acolo da paste aici ca sa-ti spun eu ce ai de facut.

| MrKid a răspuns:

Ai placa video prea slaba pentru grafica de la metin2 trebuie sa fie schimbata. Fara placa video buna nu te poti juca nimic tare.

| bogdanburdea a răspuns:

Sterge din programele care nu-s trebuie