| MRS005 a întrebat:

Sal TPU am o problema nu pot intra in metin2 imi scrie: sorry Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again deci ce trebuie sa fac sa imi mearga

Răspuns Câştigător
| eneionut99 a răspuns:

Pai iti trebuie o placa video noua pentru ca pc tau nu suporta 3D si o sa iti dea eror mereu cand instalezi un metin si il jioic adica l-ai jucat azi iti merge l-ai jacut maine nu iti mai megre iti da eror deci poti face altfel:
-ia-ti placa video nnoua
-schimba rezolutia ecranului/pc/monitorului cu cea din joc

Funda! daca am fost de folos