| TTTeofiLLL a întrebat:

Am o problema cu antivirusul.Este avira si orice mica fila bag spune ca are virus,nu pot sa ma joc aproape nimic, si stiu cum se dezactiveaza dar imi cere parola pe care nimeni nu a pus-o.Cum pot sa dezactivez antivirusul?

3 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Nu ma pricep la AVIRA dar iti pot sugera un antivirus.Dezinstaleaza-ti AVIRA si ia-ti AVG pentru ca este mai bun. Noroc.

| TTTeofiLLL explică (pentru vladutt):

Da dar si aici este o problema
nu ma lasa sa il sterg

| vladutt a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

Lasa-l asa si ia-ti AVG. Daca nici asta nu merge reinstaleaza windows-ul si ia-ti AVG.Noroc.